מוס

מוס superior.jpgמוס (צפון אמריקה) או אייל (אירואסיה), Alces, הוא המין העומד הגדול ממשפחת צבי. מוס נבדלים על ידי קרני הזכרים; palmate שאר בני המשפחה יש קרניים עם תצורת דנדריטים ("חוטר-כמו"). מוס המאכלסים לרוב boreal נשירים ויערות מעורבים הכדור הצפוני באקלים ממוזג כדי ארקטי. מוס יש טווח רחב אך ציד ופעילויות אנושיות אחרות הקטנו אותה השנים.

יש כבר מופיעה שוב מוס לכמה בתי הגידול שלהם לשעבר. כיום, רוב מוס מצויים קנדה, אלסקה, סקנדינביה ורוסיה. הדיאטה שלהם מורכב בצמחייה הימית והן הארציים. הטורפים מוס הנפוצים ביותר הם זאבים, דובים, ובני אדם. בניגוד לרוב מינים אחרים של צבי, מוס חיות בודד, לא בצורת עדרים. למרות בדרך כלל איטית בישיבה, מוס יכול להיות אגרסיבי, להעביר במהירות מפתיעה אם הכעסנו או חרדה. עונת הרבייה בסתיו יכול להוביל קרבות מרהיבים בין זכרים מתחרים על נקבה. מוס הם יצורים מדהימים.

ביזון אמריקאי

ביזון אמריקאי k5680-1.jpgביזון אמריקאי (ביזון ביזון), הידוע גם בכינויו בופלו אמריקאי, הוא מין בצפון אמריקה של ביזון אשר שוטטו על הערבות של צפון אמריקה בעדרים מסיבית. הם נכחדו כמעט על ידי שילוב של ציד מסחרי, טבח במאה ה-19, הקדמה של מחלות פריות מן הבקר המקומי, ואת הפכו של תחיית האחרונות מוגבל במידה רבה כמה פארקים לאומיים ושמורות. תפוצתם ההיסטוריים מורכבת בערך משולש בין את Great Bear Lake בקנדה של עד צפון-מערב, דרום לארצות הברית מקסיקני של דורנגו, נואבו לאון ובמזרח עד לחוף האוקיינוס האטלנטי של ארצות הברית (כמעט עד טיידווטר אטלנטיק באזורים מסוימים) מניו-יורק לג'ורג'יה ועל פי כמה מקורות לפלורידה. ביזון נראו בצפון קרוליינה ליד תאו פורד על הנהר עם העולם כולו? מאוחר ככל 1750.

שני תת-מין או ecotypes תוארו: את המישורים ביזון (ביזון ביזון ביזון), קטנים בגודלם עם גיבנת מעוגל יותר, האווטר עץ (ביזון ביזון athabascae) — הגדולים מבין השניים ויש להם גיבנת גבוה, מרובע. יתר על כן, הוצע כי האווטר המישורים מורכב צפון (ביזון ביזון montanae), תת-הדרומי, מין מביא סה כ עד שלוש. עם זאת, זה בדרך כלל אינו נתמך. האווטר עץ הוא אחד המינים הבר הגדול של פריים בעולם, שעלתה על ידי רק גאור אסיה ועל תאו. זה החיה הקרקע הקיימים הגדולה ביותר ביבשת אמריקה.

עיטם

הנשר רענשרים גדולים, שנבנה בצורה עוצמתית עופות דורסים, עם ראש כבד, המקור. אפילו הנשרים הקטן ביותר, כמו הנשר מאותחל (שהוא בר-השוואה בגודל חורף או אדום זנב), יש כנפיים יחסית ארוך ורחב יותר אחיד, טיסה ישירה יותר, מהיר יותר – למרות גודלו מופחתת של נוצות אווירודינמי. איגלס רוב גדול יותר מאשר כל דורסים אחרים מלבד כמה נשרים. המין הקטן ביותר של הנשר הוא הנשר הנחש ניקובר בדרום, ב 450 גרם (1 פאונד) ו- 40 ס"מ (16 ב). המין הגדול ביותר נדונים להלן. כמו כל עופות דורסים, הנשרים חייבים גדולים מאוד מכור מקורים על קריעת הבשר שלהם טרף, שרירי רגליים חזקות, טפרים עוצמה. המקור הוא בדרך כלל כבד יותר מזה של רוב עופות דורסים אחרים. נשרים העניים רבת עוצמה, צורך פי 3.6 חדות אנושי עבור הנשר לחימה, המאפשרת להם כדי לאתר טרף פוטנציאלי ממרחק רב. זו ראיה חדה מיוחס בעיקר לתלמידים גדולים במיוחד שלהם, המבטיחים מינימלי עקיפה (פיזור) של האור הנכנסת. הנקבה של כל מינים מוכרים. של הנשר הוא גדול יותר מהזכר.

דולפינים

דולפין דולפינים הם יונקים נושפים קשורה קשר הדוק לוויתנים, כן. ישנם כמעט ארבעים זני הדולפינים ב 17 סוגים. הם משתנים בגודלם מ- 1.2 מ' ו- 40 ק ג, עד 9.5 מ' ו- 10 טון. דולפינים הם מאוד מגניב!

פילים

פיל פילים הם החיות הגדולות ביותר של יבשתי חי. פילים אפריקאים לעמוד 3-4 מטר (10-13) ולשקול 4,000 – 7,000 ק ג (8,800 – 15,400 ליברות) בעוד אסיה פילים לעמוד 2 – 3.5 מטר (7-11) ולשקול 3,000 – 5,000 ק ג (6,600 – 11,000 ליברות). בשני המקרים, הן זכרים גדולים מן הנקבות. בין פילים אפריקאים, הטופס יער הוא קטן יותר מאשר הטופס סוואנה. השלד של הפיל מורכב של עצמות 326-351. החוליות מחוברות על ידי המפרקים חזק, אשר להגביל הגמישות של עמוד השדרה. פילים אפריקאים יש 21 זוגות של צלעות, פילים אסיאתיים יש זוגות 19 או 20. פילים הינם פנומנלי.

השימפנזים

השימפנזה הקוף נפוצות זכר עומד עד 1.7 מטר (5.6) גבוה ומשקלו ככל 70 ק ג (150 ליברות); הנקבה היא מעט קטן יותר. זרועות ארוכות של הקוף משותף, כאשר מורחב, span פי אחד וחצי הגובה של הגוף. זרועות של שימפנזה ארוכות. יותר את הרגליים שלה. הבונובו מעט דק יותר שימפנזה מצוי ולהפכו אבל יש עוד הגפיים. בעצים, בשני המינים לטפס בזרועות שלהם ארוכה, רב-עוצמה; על הקרקע, שימפנזים בדרך כלל בפרקי האצבעות-הליכה, או במרחק הליכה על ארבע, לאגרוף האגרופים ותמיכה עצמם על מפרקי הימנו. שימפנזה הרגליים מותאמים להליכה מאשר אלו של האורנג אוטנג מאחר הקוף כולל סוליות רחבה והבהונות קצרים יותר. השימפנזים אוהבים לשחק.

זברה

. הזברות הם מספר מינים של אפריקה equids (סוס משפחה) אוחדו על ידי פסים שחור-לבן הייחודי שלהם. פסים שלהם באים דפוסים שונים, ייחודיים לכל אדם. הם בדרך כלל חברתיים בעלי חיים שחיים הרמונות קטן עדרים גדולים. בניגוד שלהם קרוב קרובי משפחה, סוסים, חמורים, זברות יש אף פעם לא היה באמת מבוית.
הנה משפט חדש.

השממית ירוק

האצבעות של סממיות שנראה "מפרקים כפול", אבל זה הוא מטעה. בהונות רגליהם לכופף למעשה בכיוון ההפוך מן האדם האצבעות והבהונות. זה מאפשר להם להתגבר על הכוח ואן דר Waals על ידי פילינג בהונות רגליהם את המשטחים מן העצות פנימה. בעיקרו של דבר, פעולה זו פילינג משנה את השכיחות של זווית בין מיליוני בודדים setae פני השטח, הפחתת הכוח Waals ואן דר. האצבעות של סממיות פועלים מתחת יכולותיהם מלא אטרקטיבי רוב הזמן, כי מרווח לטעויות נהדר בהתאם חספוס פני שטח, ולכן מספר setae בקשר עם לפני השטח. סממיות להפוך חיות מחמד נהדרת.

ארנבים

ארנבים הם יונקים קטנים נמצאו בכמה חלקים של העולם. יש שמונה סוגים שונים של משפחת לסווג כמו ארנבים, לרבות ארנבון עם הזנב ארנבים. בתי גידול ארנב כוללים כרי דשא, יערות, יערות, גראסלאנדס, מדבריות וביצות.